Twój nowy widok na...

UKŁAD IDEALNY

Osiedle Sceneria to zespół 8 budynków w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, który realizowany będzie przy ul. Modrzejewskiej 78 w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego.

Każdy z dwukondygnacyjnych segmentów z garażami dedykowany jest osobom, które poszukują komfortowego domu z wyjątkowo starannie przemyślanym podziałem przestrzeni. 

Parter to część ogólnodostępna, w której centralnym punktem jest przestronny salon z przeszkloną ścianą zapewniającą spektakularny widok na ogród.
Piętro składające się z 3 sypialni, 2 łazienek, pralni i garderoby to strefa prywatna oferująca pożądaną dawkę intymności, a zarazem życiowej przestrzeni dla każdego z domowników.
Trzecią kondygnację stanowi ponad 30-metrowy taras na dachu. Bez względu na pogodę skorzystasz z jego zalet, gdyż  w standardzie będzie wyposażony w  nowoczesną pergolę.

Zaprojektowaliśmy wyjątkowe miejsce dla osób poszukujących regeneracji po intensywnym dniu. Sceneria to nowy poziom satysfakcji. Kawa na tarasie w akompaniamencie kojącego śpiewu ptaków nigdzie nie będzie smakowała tak dobrze, jak u Ciebie w domu.

 

 

komfort codziennego użytkowania zapewnią:
Przemyślany podział przestrzeni
Sceneria w jakiej powstanie osiedle

JEST WYJĄTKOWA

Patronką ulicy, na której powstanie osiedle jest Helena Modrzejewska. Znakomita aktorka,  która już za życia stała się legendą. Propagatorska twórczości Williama Szekspira. Na scenie wystąpiła około sześć tysięcy razy wcielając się w ponad 260 ról. Uznana za najwybitniejszą postać w historii polskiego teatru. Przyjaciółka Henryka Sienkiewicza, matka chrzestna Stanisława Ignacego Witkiewicza.

Sceneria to także niezwykły pejzaż natury.  Dźwięki lasu, szumiące korony drzew, wszechobecna zieleń to idealna perspektywa na udany, relaksujący spacer. 

Z wyrazami uznania dla kunsztu aktorskiego i nawiązania do  naturalnego krajobrazu powstaje osiedle o nazwie Sceneria.

Wszystko na co masz ochotę w zasięgu ręki

Lokalizacja kompleksu jest wyjątkowa. Do Twojej dyspozycji w najbliższym sąsiedztwie jest szereg punktów-handlowo usługowych. Szybko dojedziesz także do centrum załatwić najważniejsze sprawy i równie szybko wrócisz, by cieszyć się życiem z dala od miejskiego zgiełku. Bezpośrednie sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego pozwoli dostrzec Ci piękno natury o każdej porze roku.

Gabinety lekarskie 500 m
Sklepy spożywcze 1000 m
Restauracja 1200 m
Przedszkola- 800m/1300 m
Szkoła podstawowa- 1700 m
Przystanek autobusowy- 850 m
Galeria handlowa- 2,8 km
Centrum- 15 min

NAPISZ DO NAS

FORMULARZ

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami.