POZNAŃ - UL. OGRODOWA 6

inwestycja

„Ogrodowa 6” to kameralny i prestiżowy budynek położony w samym sercu miasta, przy ul.Ogrodowej 6. Inwestycja składać się będzie z 4 lokali. Wszystkie lokale mieć będą centralny widok na park.Budynek projektowany jest z przywiązaniem bardzo dużej wagi do detali, w sposób odpowiadający prestiżowej lokalizacji w jakiej będzie się znajdował. Projekt idealnie spełni oczekiwania nabywców z wyszukanym gustem o nietuzinkowych upodobaniach.

Budynek położony jest przy cichej uliczce, przy kościele, znajdując się jednocześnie w odległości 200 metrów od Starego Browaru, 300 metrów do CH. Kupiec Poznański, 750 metrów od Starego Rynku w Poznaniu.

Inwestycja w przygotowaniu

Materiał prezentowany w serwisie ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

ZOBACZ TAKŻE

Wszystkie materiały, informacje i wizualizacje umieszczone w serwisie internetowym mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

AM WFH Inwestycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Wszystkie prawa zastrzeżone.