POGORZELICA - UL. SZTORMOWA

inwestycja

„Pogorzelica Sea&View Apartments” to prestiżowy budynek apartamentowy położony w centrum Pogorzelicy, przy ul.Sztormowej. Inwestycja składać się będzie z 88 apartamentów. Wszystkie lokale będą mieć widok na morze. Budynek projektowany jest z przywiązaniem bardzo dużej wagi do detali, w sposób odpowiadający prestiżowej lokalizacji w jakiej będzie się znajdował. Projekt idealnie spełni oczekiwania nabywców z wyszukanym gustem o nietuzinkowych upodobaniach.

Budynek położony jest przy cichej uliczce, 10 m od głównego wejścia na plaże w Pogorzelicy. W pobliżu znajduje się główny deptak handlowy, wiele punktów gastronomicznych oraz rekreacyjnych.

Inwestycja w przygotowaniu

Materiał prezentowany w serwisie ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

ZOBACZ TAKŻE

Wszystkie materiały, informacje i wizualizacje umieszczone w serwisie internetowym mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

AM WFH Inwestycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Wszystkie prawa zastrzeżone.