POZNAŃ - GRUNWALD ZAKĄTEK

inwestycja

„Grunwald Zakątek” to kameralny budynek w centrum miasta, położony na Starym Grunwaldzie, przy ul. Zakątek. Inwestycja składać się będzie z 12 lokali, kawalerek oraz mieszkań dwupokojowych. Projekt idealnie spełni oczekiwania nabywców szukających niewielkiego mieszkania w centrum miasta lub inwestorów szukających mieszkania pod wynajem dla studentów Uniwersytetu Medycznego.

Budynek położony jest przy cichej uliczce, znajdując się jednocześnie w odległości 200 metrów od Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, 750 metrów do kompleksu rekreacyjno-sportowego Arena i City Park, 1,6 kilometra do terenów Międzynarodowych Targów Poznańskich, 2,6 kilometra do centrum Avenida (w tym PKP, PKS). Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych i tramwajowych.

Inwestycja w sprzedaży

Materiał prezentowany w serwisie ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

ZOBACZ TAKŻE

Wszystkie materiały, informacje i wizualizacje umieszczone w serwisie internetowym mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

AM WFH Inwestycje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Wszystkie prawa zastrzeżone.