Twoje Położenie bezpośrednio

Nad Morzem

Władysławowo urzekło nas swoim położeniem. Geograficzny początek Półwyspu Helskiego z szerokimi, piaszczystymi plażami usytuowanymi nieopodal Rezerwatu Przyrody. Jedno z niewielu miast w Polsce, które posiada dostęp do dwóch dużych akwenów wodnych: Morza Bałtyckiego i Zatoki Puckiej. W tej malowniczej miejscowości odnaleźliśmy jeszcze jeden mocny punkt: teren przy zbiegu ulic Morskiej i Hryniewieckiego. Nieruchomość wyjątkowa, ostatnia w swojej w swojej konfiguracji, w pierwszej linii brzegowej, z bezpośrednim zejściem do morza przez szumiący las sosnowy. 

To tutaj, w akompaniamencie morskiej bryzy, powstanie budynek mieszkalny: SPOT, H2O, Fala, Szum, Fest… Pobyt we własnym apartamencie z bezpośrednim widokiem na morze, który zrealizowany zostanie w ramach planowanej inwestycji, może być idealnym przepisem na udany wyjazd lub dobrą inwestycją na przyszłość.

SPOTkajmy się nad morzem. 

 

Nowe spojrzenie na

Tradycję

Bryła budynku wpisuje się  klimat lokalnych, umiarkowanie niskich zabudowań. Skrzydło północne i południowe stanowią lustrzane odbicia. Tutaj forma wynika z funkcji, w której nacisk położono na zaprojektowanie kompaktowych, ustawnych mieszkań przeznaczonych nie tylko na wakacyjny wypoczynek.

To na elewacji zewnętrznej oparto niewymuszony charakter dekoracyjny. Połączenie nowoczesności i prostoty z dyskretnymi elementami tradycji to przepis na zgodny duet. 

SPOT w liczbach
Zapewniamy

BEZPIECZEŃSTWO

SPOT jest budynkiem mieszkalnym, stąd w przeciwieństwie do konkurencyjnych nadmorskich apartamentów oferowanych w charakterze lokali usługowych, gwarantuje kupującym szereg zabezpieczeń, szeroko opisanych w ustawie deweloperskiej.

Jednym z nich jest mieszkaniowy rachunek powierniczy, który zabezpiecza dokonywane przez klientów wpłaty. Każdy przelew jest dokonywany na rachunek bankowy. Środki uwalniane są deweloperowi dopiero po kontroli banku, po zakończeniu poszczególnych etapów prac budowlanych.

Od 1 lipca br. nową formą ochrony jest Deweloperski Fundusz Gwarancyjny, który w przypadku problemów z realizacją inwestycji przez dewelopera zapewnia, np. zwrot dokonanych wpłat.

Klienci zainteresowani zakupem mieszkania otrzymują także od dewelopera prospekt informacyjny będący szczegółowym kompendium wiedzy na temat inwestycji oraz jej sąsiedztwa, co ułatwia proces weryfikacji potencjału nieruchomości.

Lokalizacja

 We Władysławowie znajdziesz wiele atrakcji dla siebie i najmłodszych. Położenie tuż przy promenadzie zapewnia dostęp do tętniącego życiem serca Władysławowa. Atrakcyjny pobyt wakacyjny urozmaicą także lokalne atrakcje: Lunapark Sowiński, władysławowski Ocean Park z karuzelami, a także bagna w rezerwacie przyrody „Słone Łąki”, Aleja Gwiazd Sportu, Wieża widokowa, Muzeum Motyli, tor kartingowy, Park Linowy. Miasto posiada także port rybacki wykorzystywany także w charakterze jachtowej mariny.

NAPISZ DO NAS

FORMULARZ

Wypełnij formularz i skontaktuj się z nami.